METAMORFNÍ TECHNIKA   

známá také jako Jemná motýlí masáž


Tuto jemnou dotekovou techniku mi předala Jitka Třešňáková   -  www.inspirala.czMETAMORFNÍ TECHNIKA /MT/ je výjimečná, příjemná, relaxační, jemná a velmi účinná metoda pro odblokování traumat a schémat utvořených  V OBDOBÍ PRENATÁLNÍHO VÝVOJE a BĚHEM PORODU. Takto vytvořené energetické bloky se pak odráží v praktickém životě člověka na úrovni fyzických nemocí, psychické nerovnováhy a různých stresů a poruch v chování.


MT JE ZALOŽENA NA PRINCIPU UVOLNĚNÍ ENERGIE VYŽIVUJÍCÍ BLOKY VZNIKLÉ Z PSYCHICKÝCH STRESŮ PLODU I MATKY OD POČETÍ DO NAROZENÍ, které se fixují na reflexní zónu páteře chodidel, rukou a hlavy. /Nejedná se o reflexní terapii/. V těchto částech těla je zachycena celá časová perioda prenatálního období – od početí  až po moment narození .

 

MT PRACUJE S PŘIROZENOU ŽIVOTNÍ (VITÁLNÍ) SILOU OŠETŘOVANÉHO A SE SCHOPNOSTÍ VLASTNÍ REGENERACE KAŽDÉHO ORGANISMU

MT je snadná. Není třeba žádných zvláštních odborných znalostí a zkušeností. Můžeme ji provádět kdekoliv – doma, v kanceláři, ve studiu, na cestách. Dobře se doplňuje se všemi ostatními terapiemi.

• MT JE VHODNÁ PRO VŠECHNY:
-  můžeme ji aplikovat jak na sobě samých tak na druhých
-  je vhodná pro dospělé i děti, současně s dětmi je ale velmi vhodné pracovat i s rodiči
-  je výborná pro urovnání hyperaktivity, poruch v sebeovládání, agresivity, poruch CNS, ADD, autismu,
-  pro zdravotně postižené
-  pro těhotné matky a zdravý vývoj jejich miminek. 
-  MT je úspěšná při řešení zdravotních problémů i velmi starého původu 

• MÁ TRVALÝ, HLUBOKÝ A NENÁSILNÝ ÚČINEK.

• METAMORFIKA nemá vedlejší účinky. Není třeba diagnózy, není třeba diskutovat o osobních problémech či o současných či minulých nemocech.

Aplikace MT vede k přeměně životních vzorců a plynulému toku životní energie pro získání zdraví, síly, pohody a plné využití vlastních schopností a tvořivosti.

Metamorfní technika  vhodně doplňuje Kraniosakrální terapii, doplňuje celostní přístup člověka k sobě samému.
Umožňuje mu vědomější pohled na svůj život, nemoci, vztahy. Je to jeho vlastní cesta k uzdravení. ROZŠIŘUJE VĚDOMÍ.

Metodu se mohou naučit všichni a použít ji jak pro sebe samé, tak pro druhé.


JAK TO PROBÍHÁ
Velmi jemná masáž se provádí na bosých chodidlech, na jejich vnitřní hraně, na rukou a ve vlasaté části hlavy. Provádí se v leže, nebo v sedě.
MT se dá výborně zahrnout do těhotenské masáže.   

VÍCE PODROBNÝCH INFORMACÍ NALEZNETE V TÉTO KNIZE:

Aline Gruber-Keppler – Jemná masáž – Metamorfní technika - Na rozdíl od obecně známé reflexní masáže nohou se v textu této knihy nejedná o tělesnou rovinu, ale o rovinu duševních vzorců. Kniha popisuje metodu jemných dotyku a masáží vnitřní strany nártu, kloubu palce na ruce a hlavy jež odstraňují negativní duševní struktury a životní vzorce, které se vytvořily v prenatálním období našeho života. Tento způsob masáže a jemných dotyku představuje pro klienta osvobození tím, že dojde ke zcela jasnému rozpoznání negativních vlivů a životních vzorců z jeho embryonálního období, jež mohou být změněny.